Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż bardzo często kojarzony jest z odprężeniem i relaksem. I słusznie!
Stres, nerwy i inne negatywne emocje mają duży wpływ na nasze życie codzienne. Powodują silne napięcie nie tylko psychiczne i emocjonalne ale też fizyczne. Doskonałym sposobem, by się odprężyć, wyciszyć i zapomnieć o problemach jest dobrze wykonany masaż relaksacyjny.

Jest to idealne lekarstwo na zmęczenie. Regularne masaże pozwalają zniwelować dokuczliwe dolegliwości, jakimi są bóle głowy, karku czy pleców. Ponadto doskonale pomagają radzić sobie z zaburzeniami koncentracji, długotrwałym zmęczeniem organizmu czy nawet depresją.

Ogromnym atutem, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu jest pobudzenie mięśni, skóry, a także układu krążenia. Niezbędny do tego jest właśnie masaż, który usuwa bezwolne napięcie mięśni naszego ciała, wspomaga prawidłowe krążenie i ciśnienie krwi. Taka relaksacyjna kuracja jest też skuteczną bronią w walce z uciążliwą bezsennością i reguluje odpowiedni rytm serca. Wszystkie te czynniki sprawiają, że masaż relaksacyjny będzie prawdziwym ukojeniem.

Czas trwania: 45 minut

CenaCena dla gościa hotelowegoCena w pakieciePakiet
90 zł 80 zł 640 zł 8 zabiegów

MEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl