Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Zajęcia fitness

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty zajęć fitness. Wystarczy wybrać swoje ulubione zajęcia i dołączyć do grupy.

NOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ FITNESS – OD 1 KWIETNIA!

15 sierpnia: zajęcia odwołane

GODZINAPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
10:00Jogging
W GRUPIE RAŹNIEJ
NOWOŚĆ
11:00Tabata
MOCNY BIEG
12:00Stretching i stabilizacja
DLA BIEGACZY
I NIE TYLKO
NOWOŚĆ
16:15Zdrowy kręgosłupZdrowy kręgosłup
17:00Body shapeABS / ABTTrening
obwodowy
ROWEROWA MOC
NOWOŚĆ
Fit ball
NOWOŚĆ
18:00Pierwsze kroki
na siłowni
(zajęcia dla początkujących)
Kriokomora
+ Tabata
Pilates
grupa podstawowa
18:00Pierwsze kroki
na siłowni
NOWOŚĆ
JogaTrampoliny
19:00TrampolinyJogaPilates - grupa
średnio zaawansowana
Atak na cellulitSalsa
NOWOŚĆ
20:00ZumbaZumbaTrampoliny
20:00Aqua aerobicAqua aerobicAqua aerobicAqua aerobic

Na wszystkie zajęcia fitness obowiązuje rezerwacja miejsc.

tel. 33 856 57 56

Jogging NOWOŚĆ

Zajęcia biegowe dla początkujących lub bardziej zaawansowanych. Zajęcia odbywają się w terenie. Jest to idealne rozpoczęcie soboty przez rozgrzewkę biegową, truchtanie na świeżym powietrzu połączone z ćwiczeniami wzmacniającymi oraz rozciąganiem całego ciała. Na treningu dowiemy się również jak prawidłowo dobrać sprzęt, uniknąć kontuzji, pracować z pulsoetrem. Zajęcia trwają godzinę.

Fit Ball NOWOŚĆ

To zajęcia, podczas których używamy dużych piłek. Ćwiczenia na piłce wzmacniają mięśnie, odciążają kręgosłup oraz pomagają utrzymywać prawidłową postawę. Bardzo mocno wzmacniają mięśnie głębokie oraz pozwalają poprawić ogólną stabilizację.
To trening dla każdego. Są to spokojne zajęcia ogólnorozwojowe, wzmacniające oraz rozciągające całe ciało.

Stretching NOWOŚĆ

Poświęć sobotni poranek na ćwiczenia rozciągające, żeby przyjemnie zakończyć tydzień i dobrze rozpocząć weekend. Stretching automatycznie zapewni dobry humor, rozbudzając ciało oraz dając mu porządną dawkę energii. Nauczysz się wyciszyć i relaksować, nawet prowadząc bardzo intensywny tryb życia, a ta umiejętność ta przyda się w chwilach stresu i spadku nastroju. Twój organizm z pewnością Ci się za to odwdzięczy.

Salsa NOWOŚĆ

Zajęcia Salsa Solo zostały stworzone specjalnie dla Pań oraz Panów, którzy chcą cieszyć się tańcem bez partnera. Będziemy uczyć się jak można samemu bawić się do latynoskiej muzyki. Zaczynamy od podstaw, ale będziemy poznawać coraz ciekawsze kroki i figury oraz nauczymy się stylingu. Zajęcia są dedykowane tym, którzy pragną oswoić się z salsą, a z różnych powodów nie zdecydowali się, by tańczyć w parach. Z nami nauczysz się podstawowych kroków salsy oraz podstawowych figur solowych. Będzie to dobra okazja, aby podczas rozgrzewki popracować nad rozciągnięciem swoich mięśni i ścięgien.

Trening obwodowy „Rowerowa Moc” NOWOŚĆ

Zajęcia skierowane do osób przygotowujących się do sezonu rowerowego, ale nie tylko. Na treningu będziemy wzmacniać mięśnie, koordynację oraz wytrzymałość, tak potrzebną w różnych rodzajach kolarstwa. Nasz trening polecany jest osobom o każdym poziomie zaawansowania. Na treningu ustalony jest obwód składający się ze stacji (ćwiczeń). Instruktor ustala czas lub ilość powtórzeń poszczególnych ćwiczeń.

ABS czyli brzuch jak marzenie

Głównym celem tego treningu jest spalanie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie mięśni brzucha. Dlatego na trzydziestominutowe zajęcia składa się maksymalna ilość ćwiczeń na mięśnie górnej i dolnej części brzucha, mięśnie skośne, poprzeczne i mięśnie dolnego odcinka pleców. To zajęcia kształtujące, wzmacniające i wyszczuplające brzuch.

ABT czyli zgrabne uda, brzuch i pośladki

ABT to skrót od abdominal, buttocks, thights, czyli zestaw ćwiczeń na uda, pośladki i biodra, idealny do rzeźbienia i wzmacniania ciała. Głównym celem zajęć jest rozbijanie podskórnej tkanki tłuszczowej z okolicy bioder, pośladków i ud oraz ujędrnianie ciała. Dlatego te zajęcia to także skuteczna metoda walki z cellulitem. Ćwiczenia korzystnie wpływają na pobudzenie biegu limfy i usuwanie toksyn z przestrzeni międzykomórkowych. Podczas trzydziestominutowych zajęć trener i uczestnicy, skupiają się na dolnych partiach ciała, pośladkach i udach. Wszystkie ćwiczenia to ćwiczenia z własnym ciężarem ciała lub z małymi obciążeniami. Przy tego typu ćwiczeniach istotną kwestią jest technika wykonywanych ćwiczeń, ich poprawność, a także zachowanie właściwej postawy.

Aqua aerobic

To aktywność wymyślona i wypromowana pod koniec lat 80. ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Szybko stała się modna na całym świecie. Ta forma aktywności jest polecana wszystkim, bez względu na wiek! Wyporność wody powoduje, że ciało wydaje się lżejsze, a stawy są odciążone. Z drugiej strony – ćwiczenia w wodzie zmniejszają ryzyko kontuzji i sprawiają, że wysiłek jest bardziej efektywny.

Atak na cellulit

To intensywne godzinne zajęcia ujędrniające ciało, wysmuklające sylwetkę i pomagające w zwalczaniu „pomarańczowej skórki”. Zajęcia skoncentrowane są na treningu najbardziej podatnych na cellulit części ciała (uda, pośladki, brzuch).

Body shape

To ćwiczenia wzmacniające mięśnie. To świetny sposób na kształtowanie sylwetki, spalanie tłuszczu i poprawę kondycji. Ćwiczenia pobudzają niemal wszystkie partie ciała. Dzięki regularnym ćwiczeniom organizm ma więcej siły i jest bardziej wytrzymały na codzienny wysiłek.

Hatha joga

Poprawia jakość życia, pozwala utrzymać zdrowie, harmonię między ciałem i umysłem a codzienna praktyka oczyszcza ze stresów i zawirowań codzienności.

Kriokomora + Tabata

(osoby korzystające z kriokomory prosimy o przyjście 15 minut przed zajęciami)

To ekstremalny trening interwałowy, to nowy pomysł na szczupłą sylwetkę i świetną formę. Tabata zyskuje coraz większa popularność. Znana jest na świecie jako HIIT (High Intensity Interval Training), to ćwiczenia fitness, którzy odchudzają i spalają tłuszcz. Jeden cykl treningowy trwa 4 minuty. Zobacz czym jest TABATA i jak wykonywać ćwiczenia.

Pierwsze kroki na siłowni

Zajęcia odbywają się na siłowni, prowadzi je dyplomowany trener personalny. Mają one za zadanie pokazania osobie początkującej, jak i średniozawansowanej jak korzystać poprawnie z urządzeń oraz sprzętu na siłowni. Trener zwróci uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń oraz wytłumaczy jak korzystać z poszczególnych stref: cardio, maszyn oraz wolnych ciężarów.

Pilates

Podstawą ćwiczeń Pilates jest wzmacnianie mięśni kręgosłupa, głębokich mięśni brzucha oraz mięśni dna miednicy. Dodatkowy efekt to mobilizacja kręgosłupa oraz obręczy biodrowej. Wszystko to wpływa na poprawę sylwetki oraz harmonijny rozwój ciała. Wysmukla i wzmacnia mięśnie oraz poprawia ich elastyczność. Ćwiczenia Pilates często nazywane są ćwiczeniami myślących ludzi. Jest to związane z tym, że należą do tzw. ćwiczeń Body & Mind. Zaangażowanie umysłu podczas ćwiczeń, pełna świadomość ruchu, oddechu i poczucie własnego ciała to cechy ćwiczeń, których celem jest pojednanie ciała i umysłu.

Trampoliny

Zajęcia na małej trampolinie poprawiają kondycję i wzmacniają praktycznie całe ciało (chociaż największy wycisk dostają nogi i korpus). Dzięki wykorzystaniu niestabilnego podłoża trening angażuje głęboko ukryte mięśnie, o których istnieniu przekonasz się może pierwszy raz w życiu. Chociaż na jednych zajęciach wykonujesz setki skoków, to mniej obciążasz stawy niż podczas skakania na skakance czy biegania. Trampoliny to trening kardio, polegający na ćwiczeniach wykonywanych w rytm muzyki. Ćwiczenia mogą być bardzo spokojne, polegające na lekkim kołysaniu się na trampolinie, bez wybijania się do góry lub podnoszące tętno (bieg w miejscu albo taniec). Mogą również polegać na skakaniu (obie stopy odrywają się od trampoliny), podczas którego wzmacniają się mięśnie brzucha, pośladków i nóg.

Zdrowy kręgosłup

To program ćwiczeń polecany dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa, zajęcia te pomogą w zmniejszeniu nacisku na kręgi, ból zostanie zredukowany, a przykurczone grupy mięśniowe – rozciągnięte i rozluźnione. Ponadto odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmocnią mięśnie pośladków, brzucha i pleców. Dla osób zdrowych, które prowadzą siedzący tryb życia, korzyścią będzie wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawa sylwetki oraz samopoczucia.

Zumba fitness

To coś szczególnego dla miłośników muzyki i rytmów latynoamerykańskich – połączenie tańca i elementów fitness. Zumba wzmacnia ciało, pięknie je modeluje i wyzwala radość! Tu nie ma miejsca na nudę – nasz ciało aktywnie pracuje, wzmacniamy mięśnie i spalamy tłuszcz.

Regulamin zajęć fitness

Cennik biletów i karnetów

Wakacyjna promocja na karnety!
Od 1 czerwca do 31 sierpnia zachęcamy do kupowania karnetów porannych na siłownię. W czasie wakacji karnet ten upoważnia do korzystania z siłowni przez cały dzień.

Dla osób korzystających z siłowni i zajęć fitness mamy teraz tańszy karnet ACTIVE: 109 zł / miesiąc!

ZAPRASZAMY!

Bilet jednorazowyCena
Basen solankowy / Siłownia / Sauna / Zajęcia fitness17 zł
ACTIVE PERSONAL
(1 trening - 60 min)
100 zł
KonsultacjeCena
Konsultacja żywieniowa + konsultacja treningowa + trening wprowadzający180 zł
Konsultacja treningowa + trening wprowadzający120 zł
Konsultacja żywieniowa80 zł

Bilet jednorazowy i karnety 4/8/12 wejść:

1 wejście na siłownię – bez ograniczeń
1 wejście na basen – 60 min
1 wejście na saunę – 60 min
1 wejście na zajęcia fitness – 60 min

RODZAJ KARNETU30 dni90 dni
4 wejścia
(siłownia/zajęcia fitness/basen solankowy/sauna)
64 zł-
8 wejść
(siłownia/zajęcia fitness/basen solankowy/sauna)
120 zł-
12 wejść
(siłownia/zajęcia fitness/basen solankowy/sauna)
168 zł-
ACTIVE poranny
(siłownia do godz. 14.00)
75 zł195 zł
ACTIVE
(siłownia/zajęcia fitness)
129 zł327 zł
ACTIVE PLUS
(siłownia/zajęcia fitness/basen solankowy)
149 zł387 zł
ACTIVE SPA
(siłownia/zajęcia fitness/basen solankowy/sauna)
189 zł500 zł
KARNET
ACTIVE PERSONAL
cena
8 treningów720 zł
12 treningów960 zł

UWAGA! Posiadacze jednorazowych biletów mogą korzystać z saun od poniedziałku do soboty do godz. 19.00, a w niedzielę do godz. 16.00.
Karnety (4/8/12 wejść oraz OPEN) są karnetami imiennymi. Karnety 4/8/12 wejść mogą być wykorzystywane przez rodziny. Osoba, na którą wystawiony jest karnet może zabrać ze sobą jedną osobę dorosłą i dziecko/dzieci.

15% rabatu na karnety dla studentów/uczniów do 26. roku życia, seniorów 60+
15% rabatu dla gości Uzdrowiska Ustroń
30% rabatu na kriokomorę – dotyczy Karnetów OPEN
Rabaty się nie łączą.
Na wszystkie zajęcia fitness obowiązują zapisy.
Bezpłatny parking dla posiadaczy karnetów.
Osoby korzystające z Siłowni zobowiązane są do zmiany obuwia oraz do korzystania z ręczników podczas ćwiczeń.
Nie dokonujemy zwrotów wartości niewykorzystanych karnetów. Wyjątek dotyczy niemożliwości wykorzystania karnetu z przyczyn zdrowotnych, potwierdzonych zaświadczeniem lekarskim. W takim wypadku decyzję o zwrocie w wysokości 50% wartości niewykorzystanego karnetu podejmuje Kierownik UIZ. Warunkiem zwrotu jest przedstawienie paragonu lub faktury potwierdzającej zakup.

BILETY I KARNETY do kupienia w Kasie Medical & SPA PCMEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl