Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa

To nowoczesna, nieinwazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładzania i regeneracji skóry. Wykonywana jest specjalistyczną aparaturą, wykorzystującą dwie technologie jednocześnie: technologię hiperbarycznego tlenu (terapia czystym tlenem) oraz wprowadzanie głęboko w skórę substancji aktywnych.

Wskazania do zabiegu infuzji tlenowej:
skóra niedotleniona, szara, zestresowana, zmęczona, skóra dojrzała z oznakami starzenia, skóra sucha, odwodniona, skóra zwiotczała, pozbawiona sprężystości, skóra skłonna do przebarwień, skóra wrażliwa z popękanymi naczyniami krwionośnymi, z trądzikiem różowatym.

Infuzja tlenowa wykorzystuje tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnej zawartej w specjalnym serum. Dobry wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry. Szeroka gama produktów BE CEUTICALS zawierających substancje aktywne ukierunkowane na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.

Do zabiegu infuzji tlenowej polecamy produkty, w skład których wchodzi m.in.:

  • kwas hialuronowy, który może być stosowany do każdego rodzaju cery, gwarantuje nawilżenie poprzez zdolność do wiązania wody, poprawia kondycję skóry i wspomaga procesy regeneracji,
  • witamina C, która wykazuje działanie m.in. antyoksydacyjne, rozjaśniające przebarwienia, wygładzające skórę i uszczelniające naczynia krwionośne
  • naturalny śluz ślimaka i kwas hialuronowy – regeneracja skóry, lepsza kondycja, zwiększenie jej gęstości i elastyczność. Zabieg infuzji tlenowej z użyciem tej ampułki zmniejsza skłonność do alergii i uczuleń, pomaga w pielęgnacji i leczeniu skóry z trądzikiem młodzieńczym (sprawdza się także przy trądziku różowatym), nawilża i ujędrnia, przyspiesza gojenie się ran. Wpływa także na przebarwienia – zmniejsza widoczne zmiany skórne, niweluje również plamy pigmentacyjne.
Cena
250 zł

Poznaj inne zabiegi z kategori: Anti-aging NOWOŚĆMEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl