Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Prądy Traberta

Prądy Traberta

Prądy Traberta to specjalny rodzaj prądów, które mają za zadanie wprowadzać mięśnie w wibracje, zmniejszając tym samym ich napięcie, co w rezultacie prowadzi do ich rozluźnienia. W głównej mierze zalecane są one wszystkim tym pacjentom, którzy cierpią na różnego rodzaju zwyrodnienia stawów, jak również, którzy uskarżają się na nerwobóle, bóle mięśni i kręgosłupa oraz zaburzenia krążenia obwodowego, które może dotyczyć także zespołów niedokrwiennych kończyn.

Dodatkowo opisywane rodzaje prądów mogą być także stosowane w przypadku osób ze stanami pourazowymi narządu ruchu. Prądy Traberta w szczególności polecane są w sytuacji, w której to zależy pacjentowi na stosunkowo szybkim działaniu przeciwbólowym.

Warto w tym momencie dodać, że opisywane rodzaje prądów o częstotliwości 143 Hz stosowane są podczas zabiegów elektroleczniczych i przez niektóre osoby bywają również określane masażem bodźcowym, ponieważ wpływają one również na struktury układu nerwowego, poprawiając tym samym zarówno ukrwienie, jak i odżywienie tkanek.

>> POBIERZ AKTUALNY CENNIK MEDICAL & SPA


MEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl