Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Rytuał na ciało DOTYK NATURY

Rytuał na ciało DOTYK NATURY

Zabieg z wykorzystaniem PELOKOSMETYKÓW – własnej linii kosmetyków Uzdrowiska Ustroń – które powstały na bazie surowców naturalnych: solanki i borowiny. Nawilżają, pielęgnują i regenerują skórę. Do Pelokosmetyków dodano także ekstrakty z głogu, hibiskusa, róży, lawendy i aronii oraz olejki (avocado, macadamia, winogronowy i migdałowy), białą i czerwoną glinkę, masło Shea, witaminę E.

Rytuał na ciało „Dotyk natury” przygotowaliśmy w dwóch wersjach:

1. peeling i zabieg na ciało z maski borowinowej,
2. peeling, zabieg na ciało z maski borowinowej na koniec masaż na bazie masła solankowo-borowinowego.

Kosmetyki wykorzystywane do zabiegu:

Peeling do ciała borowinowo-solankowy
Cukrowy peeling do ciała na bazie solanki i borowiny ustrońskiej z dodatkiem aktywnych ekstraktów z hibiskusa, głogu, dzikiej róży i aronii, wzbogacony witaminą E. Doskonale złuszcza martwy naskórek, odświeża skórę i poprawia jej mikrokrążenie. Bogactwo olejów: sojowego, avocado, macadamia, winogronowego i migdałowego intensywnie nawilża skórę i przyspiesza jej regenerację.

Maska do ciała
Kojąca maska do ciała na bazie solanki i borowiny ustrońskiej z dodatkiem aktywnych ekstraktów z melisy i lawendy oraz wzbogacona dobroczynnymi olejami: avocado, macadamia, winogronowym i migdałowym. Intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Dodatkowo obecność glinki białej i czerwonej sprawia, że maska ma wyjątkowe właściwości oczyszczające i mineralizujące. Wygładza i ujędrnia skórę.

Masło do ciała borowinowo-solankowe
Nawilżające masło do ciała na bazie solanki z dodatkiem aktywnych ekstraktów z borowiny ustrońskiej, melisy i dzikiej róży, wzbogacone dobroczynnymi olejami: avocado, macadamia i migdałowym oraz masłem Shea i witaminą E. Intensywnie pielęgnuje i regeneruje skórę, spektakularnie poprawiając jej wygląd.

Peeling i zabieg na ciało (70 min)
CenaCena dla gościa hotelowego
210 zł 180 zł
Peeling, zabieg na ciało, masaż (90 min)
CenaCena dla gościa hotelowego
250 zł 210 zł

MEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl