Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Fonoforeza borowinowa

Fonoforeza borowinowa

W trosce o zdrowie i urodę coraz większą popularnością cieszą się zabiegi, do których wykorzystywane są naturalne składniki. Wśród nich szczególne zainteresowanie zdobyła borowina, czyli rodzaj torfu, który odznacza się wysokim stopniem przetworzenia poprzez humifikujące bakterie. Dzięki temu torf ten stosowany jest w różnorodny sposób do leczenia chorób reumatycznych, ginekologicznych, stawów, mięśni, stanów zapalnych.

Borowina wykazuje również zbawienne działanie na skórę, która staje się gładka, dlatego wykorzystywana jest również w kosmetykach. Powszechnie znane i stosowane są również kąpiele borowinowe, ale borowina wykorzystywana jest również do innych zabiegów, z których warto skorzystać dla poprawy swojego zdrowia, nastroju oraz wyglądu. Do takich zabiegów należy fonoforeza borowinowa.

Fonoforeza to zabieg, podczas którego wykorzystywane są ultradźwięki, które wprowadzają do organizmu lek borowinowy w formie żelu. Im dłużej wykonywany jest zabieg, tym głębiej wnikają substancje.

Zabieg fonoforezy wykazuje pozytywny wpływ na samopoczucie, ogólną sprawność, a przede wszystkim przynosi ulgę w bólu. Wspomaga leczenie stanów zapalnych, chorób ścięgien oraz przyczepów mięśniowych. Dodatkowo dzięki temu zabiegowi zmniejszane jest napięcie mięśniowe. Wpływa również na szybsze gojenie się ran tkanek miękkich oraz kostnej.

Zabieg ten powinien być wykonywany przez sprawdzonych profesjonalistów po konsultacji lekarskiej, dlatego zapraszamy do skorzystania z zabiegu fonoforezy borowinowej w naszym uzdrowisku.

CenaCena dla gościa hotelowegoCena w pakieciePakiet
30 zł 26 zł 208 zł 8 zabiegów

MEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl