Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Siłownia

Nowoczesna SIŁOWNIA znajduje się tuż obok basenu solankowego. To miejsce dostępne dla wszystkich osób dbających o formę fizyczną i sprawność. Na powierzchni ponad 200 m2 znajduje się nowoczesny sprzęt, a trenerzy personali i instruktorzy pomogą zaplanować i zrealizować zestawy ćwiczeń, tak by można było osiągnąć jak najlepsze efekty.

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek w godz. 8.00- 21.00

sobota: 8.00-18.00

niedziela: 10.00-16.00

 

30.05.2024 r. Boże Ciało (czwartek)

Medical & SPA 10.00 – 16.00

Baseny solankowe 10:00 – 21:00

Siłownia 10:00 – 16:00

Zajęcia fitness – odwołane

 

Z zajęć na siłowni skorzystasz na podstawie jednorazowych wejściówek, karnetów 4/8 wejść, Active poranny, Active oraz Active Plus.

 

 

Strefa cardio

 • 2 cykloergometry pionowe
  Rower 3 w 1, który dzięki innowacyjnemu uchwytowi, Bike Excite+ oferuje trzy warianty pozycji treningowej, dopasowane do potrzeb każdego użytkownika: opcja standardowa, opcja roweru miejskiego i opcja wyścigu.
 • 2 cykloergometry poziome
  Duża liczba dostępnych funkcji, sprawia że Recline Excite zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wybór tego roweru jest znakomitym rozwiązaniem również dla osób starszych, borykających się z problemami z kręgosłupem i dla tych z ograniczoną mobilnością. Ćwiczenia na Recline Excite wykonuje się w pozycji półleżącej, co umożliwia odbycie umiarkowanego treningu cardio bez ryzyka przeciążania pleców czy stawów
 • 3 orbitreki
  Urządzenie umożliwia przeprowadzenie pełnego treningu wzmacniającego wydolność sercowo-naczyniową, bez względu na wiek czy stopień zaawansowania. Ćwiczenia na Synchro Excite+ pozwalają na redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę koordynacji oraz wzmocnienie mięśni i stawów.
 • 4 bieżnie
  Sprzęt wyposażony jest w system zabezpieczający IN MOTION. Dzięki temu, użytkownik jest informowany o ruchu pasa biegowego, poprzez wyraźnie widoczne czerwone światło umieszczone na lewym uchwycie. Urządzenie wyposażono również w Runner Detection System czyli  system wykrywania użytkownika. Bieżnia „czuje” czy ktoś znajduje się na pasie biegowym. Jeśli nie, bieżnia automatycznie się wyłącza. Wykonana w sposób gwarantujący odpowiednią amortyzację, dzięki czemu bieżnia jest bezpieczna dla stawów i mięśni nóg. Wszystkie te urządzenia posiadają ledowe wyświetlacze oraz szereg wbudowanych programów treningowych. Każde urządzenie umożliwia aktualny pomiar tętna.
 • Ergometr wioślarski

Strefa maszyn z obciążeniem stosowym

15 maszyn wolnostojących umożliwiających trening każdej grupy mięśniowej, suwnica  Multipower – wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające przeprowadzenie zróżnicowanego treningu mięśni rąk i nóg. Ruch sztangi jest kontrolowany przez dwie pionowe prowadnice.

Urządzenia wielofunkcyjne – brama do treningu obwodowego

Urządzenie wielofunkcyjne (Cable Stations) zaspokaja potrzeby treningowe zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych. Daje ono możliwość pracy nie tylko nad masą mięśniową, ale również pozwala zwiększyć siłę, szybkość i elastyczność, dzięki temu w prosty sposób możemy uzyskać wymarzoną sylwetkę. Urządzenie to zapewnia duży wachlarz możliwości wykonywanych ćwiczeń. Codzienny trening staje się ciekawy i wymagający.

Urządzenie Kinesis One to pierwsze urządzenie marki Technogym, które zostało wyposażone w innowacyjną technologię FullGravity. Dzięki temu, użytkownik ma możliwość wykonywania praktycznie nieograniczonej liczby ćwiczeń i sekwencji ruchowych. FullGravity pozwala na płynną zmianę obciążenia w różnych fazach wykonywanego ruchu w przestrzeni trójwymiarowej i to niezależnie od wielkości wybranego obciążenia wyjściowego. Kinesis One został również wyposażony w system 3D-Pulley, który pozwala na zmianę kąta i kierunku wykonywanego ruchu w zakresie 360 stopni, praktycznie w dowolnej płaszczyźnie i w dowolnym momencie. Dzięki zastosowaniu oddzielnych stosów ćwiczący może wybrać różne obciążenia na każdą stronę ciała, co gwarantuje bardziej stabilny i zbalansowany rozwój.

Strefa wolnych ciężarów

Wyposażona w zestaw hantli chromowanych 1-10 kg, sztangielek uretanowych 8-30 kg, komplet ławeczek oraz sztang do wyciskania.

Regulamin siłowni

Cennik wejściówek jednorazowych i karnetów

Wejście jednorazoweCena
Basen solankowy / Siłownia / Zajęcia fitness - bilet jednorazowy35 zł
ACTIVE PERSONAL
(1 trening personalny - 60 min)
140 zł
KonsultacjeCena
Test wysiłkowy + analiza składu ciała (SECA)184 zł
Test ergospirometryczny + analiza składu ciała (SECA)426 zł
Test ergospirometryczny380 zł
Konsultacja żywieniowa + konsultacja treningowa +trening wprowadzający230 zł
Konsultacja żywieniowa + analiza składu ciała (SECA) +konsultacja treningowa
+trening wprowadzający
300 zł
Konsultacja żywieniowa + analiza składu ciała (SECA)120 zł
Konsultacja żywieniowa105 zł
Konsultacja treningowa + trening wprowadzający160 zł
Analiza składu ciała (TANITA) + konsultacja treningowa + trening wprowadzający200 zł
Analiza składu ciała (SECA)60 zł

 

RODZAJ KARNETU30 dni60 dni90 dni
4 wejścia
(siłownia/zajęcia fitness/basen solankowy)
120 zł--
8 wejść
(siłownia/zajęcia fitness/basen solankowy)
210 zł--
ACTIVE poranny
(siłownia do godz. 14.00)
99 zł180 zł220 zł
ACTIVE OPEN
(siłownia/zajęcia fitness)
170 zł320 zł430 zł
ACTIVE PLUS - OPEN
(siłownia/zajęcia fitness/basen solankowy)
210 zł380 zł480 zł
KARNET
ACTIVE PERSONAL
cena
8 treningów / 60 dni880 zł
12 treningów / 90 dni1200 zł

UWAGA! Karnety (4/8 wejść oraz OPEN) są karnetami imiennymi.

15% rabatu – dla gości Uzdrowiska Ustroń na wejścia jednorazowe na basen, siłownię, zajęcia fitness oraz 10% na karnet ACTIVE PERSONAL

10% rabatu – dla dzieci/uczniów do 18. roku życia, seniorów 60+ na wejścia jednorazowe na basen, siłownię, zajęcia fitness

 

Rabaty się nie łączą.
Na wszystkie zajęcia fitness obowiązują zapisy.
Dla klientów, którzy wykupili karnet, możliwość zakupu karty parkingowej 20 zł na miesiąc (kaucja za kartę 10 zł).
Osoby korzystające z Siłowni zobowiązane są do zmiany obuwia oraz do korzystania z ręczników podczas ćwiczeń.
Nie dokonujemy zwrotów wartości niewykorzystanych karnetów. Wyjątek dotyczy niemożliwości wykorzystania karnetu z przyczyn zdrowotnych, potwierdzonych zaświadczeniem lekarskim. W takim przypadku ważność karnetu zostaje przedłużona o ilość dni niedyspozycji.

WEJŚCIÓWKI I KARNETY do kupienia w Kasie Medical & SPA
(kasa czynna pn-sob w godz. 8.30-21.00, nd w godz. 10.00-16.00)MEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl