Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Sauna + masaż kostką lodu

Sauna + masaż kostką lodu

Przebywanie w strefie saun to same korzyści dla naszego organizmu. To możliwość odzyskania sił witalnych, poprawa krążenia, rozluźnienie mięśni, pobudzenie układu odpornościowego, a także pobudzenie układu hormonalnego (wydzielane są endorfiny, dzięki czemu czujemy się odprężeni). Sauna stwarza idealną przestrzeń odnowy biologicznej i duchowej, jest doskonałym rozwiązaniem w dzisiejszym natłoku pracy, wystarczy 20 minut by poczuć diametralną różnicę.

Sauna i masaż lodem to połączenie ciepła z zimnem. Masaż lodem ma zastosowanie nie tylko w fizjoterapii, ale również w sporcie i odnowie biologicznej. Po wytężonym wysiłku pozwala szybko i efektywnie zregenerować mięśnie, stawy i więzadła.

Jego atrakcyjność polega na połączeniu stymulacji zimnem i masażem. Dzięki masażowi lodem po wizycie w saunie, wzrasta dodatkowo tempo przemiany materii. Masaż lodem pobudza krążenie krwi i limfy, nadaje skórze jędrność, modeluje sylwetkę, działa antycellulitowo.

W trakcie masażu lodem znikają obrzęki skóra odzyskuje blask, staje się napięta i jędrna. Masaż kostka lodu dodatkowo hartuje organizm.

Czas trwania: 45 minut (sauna) + 20 minut (masaż)

CenaCena dla gościa hotelowegoCena w pakieciePakiet
80 zł 80 zł 350 zł 5 zabiegów

MEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl