Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Trenerzy

Aneta Rosner

  • od 2009 roku licencjonowana fizjoterapeutka, rehabilitantka
  • od 2012 roku trener personalny, trener zdrowego trybu życia
  • od 2017 roku instruktorka aqua aerobiku

Moją zasadą jest „nie szkodzić” dlatego do każdej osoby, która zdecyduje się na treningi podchodzę holistyczne (globalnie), indywidualnie do potrzeb i możliwości. Dużą wagę przywiązuję do prawidłowej postawy ciała oraz odpowiedniej jakości ruchu, ponieważ to właśnie te czynniki generują siłę, szybkość podczas wykonywania ćwiczeń. Dbam o samopoczucie klienta oraz o stałą motywację do dalszego działania.

Jestem osobą komunikatywną i uśmiechniętą. Wdrażam konkretne działania przynoszące konkretne efekty. Cały czas staram się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje, a zdrowy tryb życia to moja pasja.

Agnieszka Zawada
Joga

  • instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji Hatha Joga
  • absolwentka Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego,
  • trener, Coach CFC.

Nieustannie doskonalę swoją praktykę na warsztatach i kursach. Uczę jogi skupiając się na byciu tu i teraz oraz pogłębianiu świadomości ciała. Podczas zajęć korzystam z pomocy typu: kostki, paski, koce, drabinki, aby pomóc ustawić ciało we właściwej pozycji.

Realizuję zajęcia na bazie przemyślanych sekwencji, tak aby przed pracą z wybranymi rejonami w ciele najpierw odpowiednio je rozgrzać.

Im jestem starsza, tym bardziej jestem przekonana, że hatha joga poprawia jakość życia, pozwala utrzymać zdrowie, harmonię między ciałem i umysłem a codzienna praktyka, oczyszcza ze stresów i zawirowań codzienności.

Magdalena Szturc

Związana ze sportem od najmłodszych lat. Przez 8 lat zawodowo trenowała biegi narciarskie, odnosząc liczne sukcesy.
Jest zwolenniczką zdrowego stylu życia a aktywność fizyczna to jej pasja. W pracy wykorzystuje różne formy aktywności fizycznej. Interesuję się zarówno treningiem siłowym, wytrzymałościowym, jak i fitness oraz rekreacją. Uważa, że w życiu najważniejsza jest równowaga między zabawą a ciężką pracą co można osiągnąć poprzez sport, który pomaga człowiekowi wypracować dyscyplinę, konsekwencje i silny charakter.

Jeżeli szukasz trenera, który pokaże Ci sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, wypracowanie odpowiednich proporcji sylwetki, podniesienia wytrzymałości a co za tym idzie poprawy jakości swojego zdrowia to zapraszam do wspólnych treningów. Dodatkowo jeśli chcesz połączyć wysiłek fizyczny z muzyką w tle to zapraszam na zajęcia aquaerobicu, na których staram się zmęczyć grupę, ale także zapewnić uczestnikom świetną zabawę.

Aleksandra Klimek
Zumba fitness

  • mama dwójki dzieciaków
  • instruktor Zumba Fitness oraz Zumba Gold i Zumba Toning
  • doradca żywieniowy – pozytywnie zakręcona na punkcie zdrowego stylu życia
  • pasjonatka sportu i wszelkich zajęć ruchowych

Szukając nowych inspiracji, które można powiązać z ruchem i aktywnością znalazłam ZUMBĘ!

Zumba jest spełnieniem moich pasji. Jest to wspaniała forma realizacji siebie. Wyzwala we mnie mnóstwo energii i pozytywnie nastraja mnie do życia! Chciałabym podzielić się z Wami tą energią i moją pasją! Zapraszam serdecznie na moje zajęcia!

Gabriela Bejnar

Preferuje spokojne formy zajęć ruchowych.

Perfekcjonistka – dostrzeże i profesjonalnie skoryguje każdy błąd techniczny.

Ceni sobie poczucie humoru i dystans do własnych niedoskonałości.

Wyznaje zasadę: ból przemija, piękno zostaje 😉

 

 MEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl