Informacje
i rezerwacje

33 856 58 75
33 856 58 94

Pelo kosmetyki

PELO kosmetyki to linia kosmetyków Uzdrowiska Ustroń stworzona na bazie surowców naturalnych – solanki i borowiny.

 

Eksperci w pielęgnacji skóry

Z wielką starannością o każdy detal stworzyliśmy linię kosmetyków bezpiecznych i skutecznych dla Twojej skóry, opartych na unikatowych składnikach naturalnego pochodzenia.

Inspiracją do powstania linii były właściwości lecznicze borowiny i solanki, surowców pochodzących z własnych złóż Uzdrowiska Ustroń i wykorzystywanych w uzdrowiskowych zabiegach.

W naszej ofercie znajdziecie produkty do kompleksowego, naturalnego rytuału pielęgnacji twarzy i ciała, w zgodzie z naturą, bez silikonów, parabenów, sztucznych barwników.

NOWOŚĆ Pelo & The City

PELO & the City by Uzdrowisko Ustroń to linia kosmetyków, jakiej jeszcze nie było! 
Za 80% starzenia skóry odpowiadają czynniki epigenetyczne, m.in. zanieczyszczenia środowiska oraz promieniowanie UV.
To oznacza, że na szybkość starzenia się naszej skóry mamy realny wpływ.

Produkty z linii Pelo & The City chronią przed szkodliwymi czynnikami związanymi z przestrzenią miejską (smog, zanieczyszczenia, klimatyzowane pomieszczenia, stres, dym papierosowy). Stanowią też skuteczną ochronę skóry przed niebieskim światłem ekranów komputerowych, tabletów i smartfonów.  A to właśnie czynniki cywilizacyjne i środowiskowe stanowią drugi najczęstszy (po nadmiernej ekspozycji na słońce) powód starzenia się skóry.

 

 

PELO kosmetyki można kupić we wszystkich recepcjach Uzdrowiska Ustroń oraz w sklepie internetowym www.pelokosmetyki.plMEDICAL & SPA PRESTIGE CLUB

ul. Sanatoryjna 7
43-450 Ustroń

Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl